1 - Mushroom Hunter Blog

Data publikacji: 4 stycznia 2019
0 0

Publikowane tu materiały będą dotyczyły ciekawostek ze świata grzybów, opowiadań Łowców Grubych Grzybów, poradników, przepisów oraz video relacji z Legendarnych Grzybobrań.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o grzybiarzach i oddajemy bloga w ręce grzybowych aktywistów.

 

Uważamy, że to znani i lubiani z grup grzybowych pasjonaci najbarwniej opiszą swoje przygody i doświadczenia, a specjaliści podzielą się ciekawostkami, wiedzą naukową oraz mistrzowskim rzemiosłem związanym z grzybami.

 

Zachęcamy adminów, narratorów, grzyboznawców, YouTube'rów, blogerów, wóczykijów, mykologów, łowców okazów, makro fotografów, kucharzy leśnych, bushcraftowców, leśników i wszystkich czujących się na siłach, do napisania ciekawego artykułu, zilustrowania zdjęciami interesującego gatunku grzybów lub nagrania prawdziwego grzybobrania i wzbogacenie materiału ciekawym komentarzem. 

 

Posiadasz ciekawą grzybową wiedzę i/lub doświadczenia? Chcesz się nimi podzielić i dołączyć do klubu Mushroom Hunter? Czekamy na Ciebie - sezon na Grube Grzyby tuż tuż.

 

Jeżeli interesują Was jakieś konkretne zagadnienia to dajcie nam znać na Facebooku, postaramy się uwzględnić je podczas planowania przyszłych publikacji.

 

https://www.facebook.com/MushroomHunterPL

 

 

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Komentarz przed publikacją musi zostać zaakceptowany przez Administratora. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*
Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie