Wysyłka i dostawa

Czy zamówiony produkt może być wysłany jako prezent?

Sklep internetowy MUSHROOM HUNTER zapewnia opakowanie produktów spełniające oczekiwania wymagających klientów i wierzymy, że nasze standardowe opakowanie ( pudełko tekturowe z logo wyściełane  wewnątrz bibułą ) nadaje się jako opakowanie prezentu.

 

Czy mogę osobiście odebrać towar zamówiony w sklepie internetowym  w siedzibie Państwa firmy?

Tak, istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie. W tym celu należy umówić się telefonicznie lub mailowo z naszym personelem.

 

Jakie są koszty dostawy paczki?

Zamówienia o wartości poniżej 150zł objęte są opłatą za kuriera DPD w wysokości 12zł. Zamówienia powyżej 150zł zwolnione są z opłaty za dostawę. W obu wypadkach przesyłkę dostarczy kurier DPD.

 

Czy mogę zamówić produkty z opcją wysyłki za granicę?

Obecnie oferujemy dostawę zamówień na terenie Polski.

 

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami wśród osób na stałe zamieszkujących kraje Unii Europejskiej i nie tylko, w najbliższym czasie planujemy udostępnić opcję wysyłki zagranicznej oraz dodanie płatności w Euro oraz USD. Należy przy tym zwrócić uwagę, czy dany produkt nie jest ograniczony do dystrybucji wyłącznie na terenie Polski z uwagi na warunki umowy dotyczącej praw autorskich, taka informacja będzie widoczna na stronie danego produktu oraz w koszyku. ( dotyczy wyłącznie produktów z grafikami namalowanymi przez światowej sławy ilustratora botanicznego i grzybiarza ALEXANDRA VIAZMENSKIEGO )

 

Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie